WhatsApp

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

HER GÜN SAAT (10:00-22:00) SAATLERİ ARASINDA SİZE YAKIN UZAK TÜM KURYELERİMİZİ ÇAĞIRABİLİRSİNİZ.

BİZE WEBSİTEMİZDEN, SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN , WHATSAPP ÜZERİNDEN VEYA ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYARAK BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

SİZ BİZE KURYE İHTİYACINIZI BİLDİRDİĞİNİZ ANDAN İTİBAREN SİZİNLE ÇAĞRI MERKEZİMİZ ARACILIĞI İLE SİZE VERİLECEK OLAN KURYE İLETİŞİM NUMARASI ARAÇ PLAKASI İLE WEBSİTEMİZDEN SİZE GELEN KURYEYİ ANLIK TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

GÖNDERECEĞİNİZ ÜRÜNÜ MOTOSİKLET İLE GİDECEĞİ ŞEKİLDE KORUMA ALTINA ALMAK SİZİN ELİNİZDEDİR. ANCAK BİZE BU ÜRÜN HASSAS DENİLDİĞİNDE ÇAĞRI MERKEZİMİZ SİZİN ÜRÜNÜNÜZE UYGUN BİR KURYE YÖNLENDİRECEKTİR.
KURYE TARAFINDAN GELECEK OLAN ZARARLARA KARŞI DESTEKKURYE VE ÖZEL KURYE ŞİRKETLERİ OLARAK FİRMALARINIZ İÇİNDE BİREYSEL GÖNDERİLERİNİZ İÇİNDE ÜRÜNLERİNİZ 3000 TL YE KADAR KASKOLUDUR.
ÜRÜNLERİNİZİN TESLİM EDİLEMEME DURUMLARI GENELLİKLE ALICIYA ULAŞILAMADIĞINDA MÜMKÜNDÜR. BÖYLE DURUMLARDA ÇAĞRI MERKEZİMİZ SİZİNLE İLETİŞİM KURARAK ÜRÜNLERİNİZİN GERİ İADESİNİ SAĞLAYACAKTIR.

ÜRÜNLERİNİZİN İZMİRİN HER BÖLGESİNE TESLİMATI MAKSİMUM 120 DAKİKADIR.
BU SÜRE KURYEMİZİN BÖLGENİZDE OLMASI,TESLİMAT ADRESİNİN MESAFESİNE GÖRE 30DK’YA KADAR DÜŞMEKTEDİR.

ÖZEL DESTEK İMKANLARI FİRMALARIMIZIN ANLAŞMIŞ OLDUĞU TELEFON, MOTOSİKLET, HEDİYELİK EŞYA, ÇİÇEKCİ GİBİ BİRÇOK ÖZEL ÜRÜN DAHİL OLMAK ÜZERE ANLAŞTIĞI FİRMALAR İLE SİZİN İHTİYACINIZ HER NE İSE EVDEN AL EVE TESLİM ET EVDEN AL BAŞK A ADRESE TESLİM ET VE TEMİN ET TESLİM ET OLARAK TÜM ÖZEL İHTİYAÇLARINIZDA DA YANINIZDAYIZ.

GİZLİ PAKET TESLİMATI İSTEDİĞİNİZDE SİZE ÖZEL KURYENİZ SİZİN BİREYSEL ÜRÜNLERİNİZİ KURYEMİZİN BİLE GÖREMEYECEĞİ ÖZEL TESLİMAT KUTUMUZLA SİZİN İMZANIZ İLE GÖNDERİLERİNİZ ALICIYA O ŞEKİLDE TESLİM EDİLİR.

KURYELERİMİZ İÇİN KULLANDIĞIMIZ OPERASYON YAZILIMI SAYESİNDE SİZE VERDİĞİMİZ 4 HANELİ GÜVENLİK KODUNU KURYEMİZE SÖYLEDİĞİNİZDE KURYE EKRANINDA ÇIKACAK OLAN ONAYLAMA EKRANI SAYESİNDE ÜRÜNÜNÜZÜ TESLİM ETTİKTEN SONRA KURYENİZİN ANLIK ROTA TAKİBİNİ YAPABİLİRSİNİZ.